4um o zivotu :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um o zivotu :D

Ovo je srpski 4um o zivotu :D
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire)

Go down 
АуторПорука
ANIME*vampire
Admin
ANIME*vampire


Број порука : 219
Points : 418
Join date : 29.11.2009
Age : 27
Локација : in my nightmare xD

Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire) Empty
ПорукаНаслов: Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire)   Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire) Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 2:39 pm

ovde cu pisati moj dnevnik Very Happy
paravila:
1. uzivajte
2.ne citiraj te
3. koristicu editer da mi ceo dnevnik bude u 1 postu Very Happy da ne lutamo po stranicama Very Happy
4. mozete komentarisati Very Happy
Назад на врх Go down
http://life-4um.forumotion.net
ANIME*vampire
Admin
ANIME*vampire


Број порука : 219
Points : 418
Join date : 29.11.2009
Age : 27
Локација : in my nightmare xD

Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire) Empty
ПорукаНаслов: Re: Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire)   Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire) Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 12:07 pm

SUBOTA 12. DECEMBRAR. 2009. GOD.

Dragi dnevnice,
sta ima? Kod mene nista Very Happy sve po starom Very Happy sem sto sam o5 bolesna Very Happy da ovo je 3. put od kako je skolska godina pocela Very Happy Ujutru sam isla na Alexinu predstavu bilo je super ,sve sem toga sto sam isla sam bakom Sad Mita iz VIII-2 (valjda) prelepo svira giraru Very Happy e nemoj sad da mislis da mi se od svidja, samo sam rekla sta mislim Very Happy Alexa je glumio u predstavi ,,Hajduci,, a na prolece ce biti odigrana cela predstava, sada nije mogla zbog epidemije Very Happy kao u delu Very Happy kada sam se vratila kuci osetila sam da mi nije dobro, osecala sam se slabo, sve me je bolelo, pa sam izmerila temperaturu. Da li mozes da verujes da sam stv imala Very Happy ma sta ces kada sam je praorok Very Happy odspavala sam pola dana , a ostalu polovinu sam provela na netu. najvise na skype-u Very Happy chatujuci sa oljom i willom Very Happy i to bi bilo to Very Happy
bye do sutra Very Happy
Назад на врх Go down
http://life-4um.forumotion.net
 
Dragi dnevnice...(by:ANIME*vampire)
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Radivi od ANIME*vampire
» moj leksjikon :P (by: anime vampire)
» Remek dela (by: AINME*vampire)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
4um o zivotu :D :: OFF topic :: Dnevnik-
Скочи на: